Kā jēgpilni tērēt naudu savai labsajūtai — dažas idejas!

labsajutaJa nu bankas kontā gluži nestāv miljoni, tad parasti cilvēki plāno savus tēriņus, vadoties pēc prioritātēm. Svarīgākie ir neatliekamie maksājumi, finansiālās saistības, pārtika, apģērbs un citas pamatvajadzības visai ģimenei. Bieži vien tur arī viss apastājas, jo ar Latvijas algām tikai neliela daļa iedzīvotāju pelna tik daudz, lai pēc pamatvajadzību nodrošināšanas vēl varētu kalt lielus plānus, ko tad darīt ar pāri palikušo naudu. Tomēr, ja pasmīgi plāno un saimnieko, tad varbūt arī var atlicināt naudu kādam prieciņam.

Ja tā, tad viens no veidiem, kā to tērēt, ir sava fiziskā un emocionālā labsajūta. Kāpēc? Jo tas ir vērtīgs ieguldījums dzīves kvalitātē un stabilitātē. Mūsdienās cilvēki ir ļoti noguruši, steidzīgi, nomākti ar ārējiem kairinājumiem, stresā. Tāpēc rodas gan fiziskas slimības, gan garīgā un emocionālā nestabilitāte.

Kaut vai nelieli ieguldījumi savā labsajūtā noteikti atmaksāsies — būs labākas darbaspējas, veselīgāks miegs, prieks, patīkamas atmiņas, atpūties ķermenis.

  • Palutināt miesu — SPA un masāžas

Pat neliels baudījums un atpūta ķermenim liek gavilēt, izstrādājas laimes hormoni, kas sniedz lielisku efektu, uzlabo noskaņojumu, liek smaidīt un vieglāk raudzīties uz dzīvi. SPA un masāžas ir veids, kā sevi palutināt jebkurā gadalaikā. Un var atrast piedāvājumus dažādās cenu kategorijās atkarībā no tā, cik var atļauties iztērēt.

SPA un masāžas var izbaudīt gan vienatnē, gan kopā ar mīļoto cilvēku, draudzeni vai māsu. Tas ir mirklis, kad aizmirst rūpes un ļauties baudījumam. SPA un masāžas ērti pieejamas katrā pilsētā un arī novados.

Tā arī var būt laba dāvana kādam svētku dienā.

Meklējiet šeit: https://www.lieliskadavana.lv/spa-un-masazas.

  • Barība dvēselei — grāmata, koncerts, teātris

Labsajūta saistās ne tikai ar fizisko baudījumu, bet arī emocionālo un garīgo. Tāpēc vienmēr var naudu ieguldīt arī savas iekšējās pasaules bagātināšanā. Var nopirkt kādu labu grāmatu, aiziet uz teātra izrādi vai koncertu. Tas prasīs ne vairāk par dažiem desmitiem eiro, ko var atlicināt viena vai vairāku mēnešu laikā. Pieredze un emocijas, ko no tā gūst, noteikti bagātina un piepilda, sniedzot apziņu, ka cilvēks dzīvo ne tikai vienkāršai eksistencei, ka ne velti cilvēkam ir dots prāts, domas, jūtas un emocijas, kas arī prasa rūpīgu apiešanos.

  • Mazais ceļojums

Ceļojumi patīk visiem. Izrauties no mājas, redzēt kaut ko atšķirīgu ir ļoti patīkami un iedvesmojoši. Tomēr lieli ceļojumi sanāk tikai retajam. Bet kāpēc gan nedoties mazos ceļojumos, kas neprasa daudz laika un naudas? Izbraukājiet skaistākās Latvijas pilsētas, izstaigājiet dabas takas, purvus un parkus, apceļojiet Baltiju! Arī tas sniegs daudz prieka un iedvesmas. Un šeit taču ir tik skaisti!