Maksā tikai vienam aizdevējam – apvieno kredītus

Katru mēnesi jāatcerās vairāki datumi, kad jāveic maksājumi kreditētājiem. Katram jāpārskaita atšķirīga summa. Jāseko līdzi, cik tālu esat izpildījis maksājumu plānu pie katra aizdevēja. Jāpārliecinās, vai maksājumus aizdevējs tiešām ir saņēmis un jūs neesat jau kādā soda sarakstā, jo arī, diemžēl, tā mēdz gadīties. Visu šo sarežģīto virkni var atrisināt viens solis – kredītu apvienošana.

aizdevums Tā piedāvā apvienot visas esošās kredītsaistības vienā aizdevumā. Turpmāk jums būs katru mēnesi jāveic tikai viens maksājums vienam aizdevējam. Tas gan atvieglos jūsu ikdienu, gan ļaus arī ietaupīt, jo jauno aizdevumu varēsiet noformēt ar izdevīgu procentu likmi un atmaksas nosacījumiem.

To visu piedāvā nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka”, kas ir viens no patērētāju iecienītiem kredītu apvienotājiem.

Kā notiek kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana patiesībā ir pavisam vienkārša. Klients no jaunā aizdevēja aizņemas tādu naudas summu, kas ir pietiekama, lai nosegtu visas esošās kredītsaistības. Kredītu apvienotājs aizdevuma summu novirza kredītu dzēšanai.

Bet jaunajam kredītam tiek sastādīts cits atmaksas grafiks ar jaunu procentu likmi un ikmēneša maksājumu. Turpmāk kredītņēmējam ir izbeigtas saistības ar visiem iepriekšējiem aizdevējiem, bet spēkā stājas tikai viens jauns aizdevuma līgums.

Ja klientam ir nepieciešama papildus naudas summa kādu vajadzību īstenošanai, tad var palielināt aizdevuma summu, lai saņemtu šo papildus naudu savā kontā un īstenotu iecerēto. Tomēr, lai izlemtu par piešķiramo aizdevuma apjomu, aizdevējs rūpīgi izvērtē klienta maksātspēju, ienākumu regularitāti un arī kredītvēsturi.

 

Kāds ir “Latvijas Hipotēkas” piedāvājums?

 

Nebanku aizdevējam “Latvijas Hipotēka” kredītu apvienošana ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem. To izmanto klienti no visas Latvijas, jo “Latvijas Hipotēka” katram klientam piedāvā individuālu pieeju un palīdz atrisināt finansiāli sarežģītas situācijas.

“Latvijas Hipotēka” kredītu apvienošanai nodrošina zemu procentu likmi. Aizdevums tiek nodrošināts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīta summa var būt līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Bet atmaksāt aizdevumu var pat 10 gadu laikā.

Kredītu apvienošana pie “Latvijas Hipotēkas” ļaus ātri atrisināt finansiālo situāciju klientam par labu, samazinot ikmēneša kredītmaksājumus, procentu likmi, iegūstot citus aizdevuma nosacījumus. Maksājumu samazināšana ir viens no galvenajiem mērķiem, kāpēc kredītņēmēji izvēlas kredītu apvienošanu.

 

“Latvijas Hipotēka” apvieno visu veidu aizdevumus – līzingus, patēriņa kredītus, ātros un arī hipotekāros kredītus. Pieteikties kredītu apvienošanai pie “Latvijas Hipotēkas” ir pavisam vienkārši, jo to var izdarīt mājaslapā latvijashipoteka.lv, aizpildot pieteikuma anketu.

Kredītspeciālisti pieteikumus izskata jau vienas darba dienas laikā un uzreiz ziņo par pieņemto lēmumu klientam. “Latvijas Hipotēkas” kredītspeciālisti arī piedāvā klientam vairākus kredītu veidus, ļaujot izvēlēties sev izdevīgāko variantu. Kredītu apvienošana būs gudrs solis, kas uzlabos finansiālo stabilitāti un ļaus samazināt kredītslogu.