Kāpēc ir vērts pirkt kafijas automātu?

 

Bez patīkama kafijas aromāta iztiek tikai retā māja. Parasti no rīta pirmais enerģijas lādiņš tiek iegūts tieši no tasītes stipras kafijas. Arī es esmu kafijas cienītāja. Lai gan nedzeru to pārāk bieži, man patīk šis rituāls un aromāts.

kafijas-automātsProtams, ka novērtēju arī to, ka kafija palīdz pamosties un dienas gaitā arī atjaunot mundrumu, kad pēcpusdienā māc nepārvarama vēlme ļauties slinkumam, tad kafija ir mans dopings, lai vēl vismaz pāris darba stundas izmantotu lietderīgi.

Birojā, kurā pavadu ikdienu, pirms vairākiem mēnešiem priekšnieks atveda kafijas automātu. Kopš tā laika pat kafijas nelietotāji ir sākuši to darīt, jo izrādās, ka vajadzēja tikai piedāvāt īsto kafijas garšu. Kafijas automāts bija lielisks jaunieviesums darba vidē.

Tas ļāva atbrīvoties no kaitinošās kafijas biezumu problēmas, kas ir krūzē uzlejamajām kafijām. Nebija jāgaida, kamēr tējkannā uzvārās ūdens. Viss notika ar vienas pogas nospiešanu. Pēc kāda laika, kad jau biju pieradusi, ka dabā varu tik ērti un ātri tiks pie tiešām labas kafijas, mājās mani kaitināja, ka ir jāizmanto vecais paradums – biezumi, ūdens vārīšana.

Un arī maltās kafijas garša nešķit tik laba, kā tai kafijai, kas automātā tika gatavota no tikko maltām pupiņām. Tāpēc nolēmu, ka arī mājas vajadzībām ir jāiegādājas neliels kafijas automāts.

Pēc ilgas pierunāšanas vīrs tam piekrita, jo zināja, ka es neatlaidīgi viņam uzmākšos ar šo jautājumu. Tagad man tikai atlika atrast īsto modeli un izdevīgi to iegādāties.

Meklējumus veicu internetā, jo šobrīd interneta veikali taču piedāvā neiedomājamu izvēli. Un, ja cītīgi meklē, noteikti arī var atrast izdevīgu cenu. Tāpēc pētīju kafijas automātu piedāvājumu elektropreču veikalos.

Vairāki interneta veikali tika izskatīti no viena līdz otram galam, jo piedāvajums plašs un izvēle sarežģīta. Atmetu tos interneta veikalus, kuros nebija akcijas piedāvājumu un pamatcenas bija diezgan augstas, līdz galu galā savu īsto variantu atradu interneta veikalā brivi.lv, kur bija gan kvalitatīvs kafijas automāts, gan tam izdevīga cena.