Plāno pirkumus saprātīgi – iepērcies internetā!

Rīkoties ar naudu mācāmies jau no mazotnes, ka vecāki pirmo reizi mums uztic gājienu uz veikalu vieniem pašiem. Vai sāk izsniegt nelielu kabatas naudu. Katrs bērns ar to var rīkoties savādāk. Kāds krāj lielākam pirkumam. Kāds uzreiz iztērē saldējumam un citiem našķiem.

iepirkšanās internetāTas, ar kādiem naudas tērēšanas paradumiem izaugsiet, var ietekmēt arī to, ar kādiem dzīvosiet, kad jau paši pelnīsiet un tērēsiet savu naudu. Gudri būtu iemācīties saprātīgi rīkoties ar to naudas summu, kas jums konkrētajā brīdī ir. Nevajadzētu domāt, kā tērēt naudu, kuras nav, aizņemoties to tikai tāpēc, ka kaut ko ļoti vēlaties iegādāties. Katrs pirkums pāri reālajiem līdzekļiem ir ļoti rūpīgi jāapdomā. 

Kā es plānoju pirkumus saprātīgi? Es jau laikus veidoju sarakstu ar nepieciešamajām lietām. Un tad meklēju, kur tās varu iegādāties visizdevīgāk. Protams, atkāpei uz lētākajam cenām ir sava robeža – tā, kurā es jau sāku zaudēt preces kvalitāti. Tāpēc meklēju gudru vidusceļu. Līdz šim mans vislielākais palīgs ir internets, jo tieši interneta veikali Latvijā var piedāvāt gan plašu izvēli, gan kvalitāti, gan izdevīgas cenas.

Iepirkšanās internetā gan prasa zināmas iemaņas un triku pārzināšanu, bet ar katru nākamo reizi izdosies arvien labāk. Uzzināsiet par arvien jauniem un noderīgiem interneta veikaliem. Es internetā veicu ne tikai apģērba, apavu un saimniecības lietu pirkumus, bet arī lielākus.

Pat sadzīves tehniku un modernās tehnoloģijas. Nesen interneta veikalā brivi.lv par ļoti labu cenu iegādājos jaunu planšetdatoru, jo veco nejauši sasitu. Man nebija lielu iekrājumu, lai atļautos dārgu planšeti, tāpēc meklēju izdevīgas cenas un pieņemamu kvalitāti. To man nodrošināja interneta veikals www.brivi.lv, kur labas cenas ir katru dienu un visās preču kategorijās.

Vispār pēc manas pieredzes interneta veikali Latvijā ir ļoti labi. Vismaz tā daļa, ko izmantoju es. Jā, ir gadījies vilties, bet tas var notikt jebkurā veikalā un tirdzniecības centrā, tāpēc pārāk par to nesatraucos. Veidoju sarakstu ar tiem interneta veikaliem, kuriem varu uzticēties, kuri piedāvā konkurētspējīgas cenas un neliek pircējiem pārmaksāt.

Es domāju par savu finansiālo stbilitāti, tāpēc tērēju tikai tik daudz naudas, cik reāli arī nopelnu. Un vienmēr atstāju nelielu summu, ko pievienot saviem iekrājumiem. Iesaku to darīt ikvienam, kas domā par savu un ģimenes nākotni, finansiālo stabilitāti.