Dāvana investoram – kur to iegādāties?

Internets mums piedāvā bezgalīgas iespējas gan preču izvēlē, gan komunikācijā, gan pakalpojumu saņemšana. Un to visu varam iepazīt un izvēlēties jebkurā vietā un laikā, ja ir ierīce ar interneta pieslēgumu. Arī noderīgu dāvanu draugam, mīļotajam cilvēkam var iegādāties dažu minūšu laikā savā datorā, planšetē vai pat viedtelefonā. Šādu pakalpojumu piedāvā dāvanu serviss internetā – www.fromme.lv. Tajā ir neiedomājami plašs dāvanu karšu klāsts – 900 dažādas un aizraujošas dāvanu iespējas, kas būs piemērojamas ikvienai dzīves situācijai. Vairs nebūs jāstaigā pa veikaliem un jāizvēlas dāvanas starp nederīgiem niekiem, ko saņēmējs tāpat noliks tālākajā plauktā vai pēc laika pat izmetīs. Dāvanām ir jābūt noderīgām un pielāgotām saņēmēja interesēm.

Plašs kategoriju klāsts

dāvanu servissDāvanu serviss FromMe.lv ir parūpējies par to, lai jūs varētu izvēlēties sev tīkamāko dāvanu karti no ļoti plaša klāsta. Pieejamas 13 kategorijas: apmācības un literatūra, apģērbi, aksesuāri un mode, auto, izklaide, medniekiem un makšķerniekiem, mājai un dārzam, oriģinālas dāvanas, premium dāvanas, restorāni un kafejnīcas, skaistumam un labsajūtai, sports un aktīvā atpūta, tūrisms, ceļošana un naktsmītnes, veselībai. Katrā no šīm kategorijām varat atrast vairākus desmitu noderīgu dāvanu karšu, ko var izmantot ne tikai galvaspilsētā, bet dažādās Latvijas vietās un reģionos. Jums tikai jāzina, kas dāvanas saņēmējam labpatiktos.

Elementāra iegāde

Dāvanu karšu iegāde pie FromMe.lv ir pavisam vienkārša un ātra. Pirkums aizņems tikai īsu mirkli. Izvēlaties dāvanu kartes veidu, tās vērtību. Tad varat dāvanu karti personalizēt, izvēloties tās dizainu un arī pievienojot sveicienu. Pēc tam, kad tas ir izdarīts, jums atliek tikai apstiprināt pasūtījumu un elektroniski norēķināties par pirkumu. Un jau tajā pašā mirklī jūsu iegādātā dāvanu karte ir gatava. Ja vēlaties, varat dāvanu karti izdrukāt no e-pasta. Bet tā ir tikai viena no saņemšanas iespējām. Varat arī paši to saņemt FromMe.lv birojā. Kā arī dāvanu karti var piegādāt kurjers. Kurjers var to nogādāt jums, un pēc tam jūs to pasniedzat jubilāram. Bet, ja jums nav iespējas satikt dāvanas saņēmēju, kurjers var dāvanu karti nogādāt tieši viņam rokās. Tas ir lielisks risinājums, ja atrodaties tālu, esat ļoti aizņemts un nevarat personīgi apsveikt sev svarīgu cilvēku viņa īpašajā dienā, svētkos vai kādā zīmīgā dzīves notikumā. Ar FromMe.lv tas ir vienkārši.