Lidošana: Vai tā ir piemērota Jums?

Vai Jūs esat ieinteresēts paņemt atvaļinājumu? Ja Jūs esat, Jums iespējams būs nepieciešams lidot. Šobrīd ir daudz populāru atvaļinājumu vietu, piemēram, Havaju salas, Eiropa un Karību salas, kuras nav iespējams sasniegt citos veidos.  Paturot to prātā, ja Jūs meklējat brīvdienu iespējas iekš Amerikas Savienotajās Valstīs, tad Jums varētu būt vairāk iespēju. Šī iemesla dēļ, Jums vajadzētu no sākuma izlemt vai ceļošana ar lidmašīnu ir priekš Jums.

lidošanaKad runa ir par to vai ceļošana gaisā ir priekš Jums, Jūsu nākošajam ceļojumam, Jūs vispirms vēlēsieties apskatīties Jūsu galamērķi. Tikai tāpēc, ka Jums nav jāšķērso neviens okeāns nenozīmē, ka Jums nevajadzēs lidot. Piemēram, ja Jūs vēlaties ceļot no Ņujorkas uz Kaliforniju , tad iespējams Jūsu labākajās interesēs būtu lidot. Šis ir īpaši patiesi, ja Jums ir atvaļinājuma laiks ir limitēts, kas Jums ir pieejams no Jūsu darba.

Jūsu budžets ir vēl viens faktors, ko Jums vajadzētu ņemt vērā, kad mēģiniet izlemt vai lidošana ir priekš Jums. Piemēram, ir daudz lētu alternatīvu tiem, kam ir jāceļo maza vai vidēja distance. Piemēram, ja Jūs ceļosiet no Teksasas uz Nevadu Jūs varētu iegādāties biļetes autobusam vai vilcienam. Ir daudz dažādu iespēju kad Jūs meklējat tās. Daudziem cilvēkiem braukšana ar autobusu vai ar vilcienu ir daudz izdevīgāka izvēle.  Iespējams, vienīgā negatīvā puse šai pieejai ir laiks, ko Jūs pavadiet ceļā. Daudziem ērtāk būtu vadīt savu auto.

Runājot par sava auto vadīšanu, ja Jūs vēlaties izvairīties no lidošanas, Jūs vēlēsieties pārbaudīt alternatīvu iespēju, kas ir braukšana ar auto pašam. Kā jau iepriekš minēts, paturiet Jūsu vietu un distanci prātā. Daudzi no mums automātiski domā par benzīnu un par tā izmaksām, bet ir svarīgi arī ņemt vērā izmaksas automašīnas lietojumā. Šī iemesla dēļ, daudzi nomā auto priekš sava ceļojuma. Tomēr, ir svarīgi atgriezties pie ceļošanas gaisā. Lielas distances ceļojumiem automašīnas nomas maksa var būt tāda pati, ja ne vairāk nekā lidošana, kas ilgst tikai dažas stundas.

Ko viss šis nozīmē Jums? Tas nozīmē to, ka Jums iespējams būs labāk ceļot ar lidmašīnu Savienotajās Valstīs. Tomēr, ir daži izņēmumi šim likumam. Piemēram, Jums nekad nevajadzētu lidot ja Jūs varat aizbraukt līdz Jūsu galamērķim vienā vai divās stundās, jo tā ir uzskatāma par naudas izšķiešanu. Arī, ja jums ir māja uz riteņiem vai ja Jūs varat atrast auto nomas vietu tuvumā, ko Jūs varat atļauties, Jūs iespējams vēlēsieties braukt līdz jūsu galamērķim, jo tā dažreiz var būt labāk par lidošanu.

Lielākoties, vienīgie cilvēki, kam ir problēmas ar lidošanu ir tie, kas cieš no klaustrofobijas jeb bailes no lidošanas, pat, ja lidošana ir droša. Personām ar citām invaliditātēm, tostarp skābekļa tvertnes nepieciešamību vai tie, kas ir ratiņkrēslos, var lidot uz viņu galamērķi, jo daudzas aviokompānijas nodrošinās nepieciešamos pakalpojumus.